Na co należy zwracać uwagę, wybierając ubrania ślubne?

Na co należy zwracać uwagę, wybierając ubrania ślubne?

Data dodania:
Ocena
0.00

Dzień ślubu jest coraz bliżej, a Ty nie masz jeszcze sukni ślubnej? Z naszymi wskazówkami z pewnością uda Ci się znaleźć idealny strój, który zostanie dopełniony odpowiednimi dodatkami. O wszystkim musisz pomyśleć jak najwcześniej, ponieważ możliwe, że pojawi się konieczność dokonania poprawek. Jeśli chcesz oszczędzić sobie stresu, pomyśl o wszystkim już teraz, aby być w pełni przygotowaną.

Czym kierować się przy wyborze sukni ślubnej?

Kolorów oraz fasonów w salonach z sukniami ślubnymi jest dużo. Niełatwo jest zatem odszukać elegancką, a zarazem wygodną i dobrze układającą się sukienkę. Kolor nie musi być wyłącznie biały, coraz częściej odchodzi się od szablonowego podejścia w tej kwestii. W tym momencie modne kolory to też toffi, lekka szarość i śmietankowy i delikatny róż. Tak naprawdę, to wszystko zależy od tego, w czym panna młoda będzie czuła się najlepiej.

Zasadniczo przyjmuje się cztery kolory odcieni bieli. Czysta biel, jaka na ciemniej karnacji wygląda najodpowiedniej. Biel jedwab – lekki kolor, przeważnie wybierany oraz kość słoniowa – wpadająca w odcień żółtego. Pojawia się jeszcze kolor szampana, który wpada w odcień różu. Tak faktycznie ile kolorów, tyle pomysłów na suknię ślubną. Co do wzoru, panna młoda musi go dopasować do swojej sylwetki.

Jakie dodatki i welon dobrać do sukni Pani Młodej? 

Welon, ale jaki wybrać? Skoro wzorów i modeli jest tak dużo? Na pewno zróbmy to wtedy, kiedy już mamy wytypowaną sukienkę. Natomiast wzór nie powinien różnić się od jej stylu – sukienka z odsłoniętymi plecami źle będzie wyglądać z długim welonem. W tej wersji pasowałby welon skrócony czy też tylko delikatna ozdoba do włosów.

Welon krótki można przewidzieć do włosów krótkich lub spiętych w kok. Długi natomiast w najwyższym stopniu może być dodatkiem do sukienki prostej lub typu rybka. Modne są też wianki kwiatowe. Panie często życzą sobie, ażeby były wykonane z takich samych żywych kwiatów, co bukiet ślubny. Taki wzór wianka to także doskonały wybór do ślubu odbywającego się w letni gorący dzień.

Jaka powinna być suknia ślubna? 

Przy wyborze idealnej sukni ślubnej można poradzić się rodziny czy przyjaciółek, jednak pamiętaj, że ostateczna decyzja musi należeć do Ciebie. Jeśli skusisz się na dany ubiór tylko dlatego, że poleciła Ci go ekspedientka salonu lub podobał się Twojej mamie, może to skończyć się Twoim niezadowoleniem. Najważniejsze, abyś to Ty czuła się pięknie i aby suknia odzwierciedlała Twoją osobowość.

Autor artykułu
Mariola Zalewska
Oceń artykuł
Tagi artykułu
ślub suknia ślubna welon
Komentarze artykułu
1
Maciej Jasiński

Jestem facetem, co ja tu mogę rzec. Miałem zwykły garnitur.

0 0
Dodaj komentarz
Inne artykuły autora
Artykuły z tej kategorii